Świąteczne prezenty od hi – zawsze udane!

Święta tuż, tuż, a w Twojej głowie coraz częściej pojawia się pytanie: Jaki prezent sprawić siostrze, przyjaciółce, kumpeli z klasy albo…sobie? Wybierz zestawy prezentowe hi! To pięknie zapakowane i idealnie skomponowane pakiety do mani hybrydowego. Zestawy różnią się między sobą nie tylko kolorem ozdobnego opakowania, ale też produktami. Pomoże Ci to w dobraniu idealnego prezentu dla Twojej starszej siostry, BFF lub koleżanki, od której pożyczasz notatki. Każdy zestaw hi to atrakcyjna cena – z pewnością wystarczy Ci oszczędności z kieszonkowego ;)
description
Inspiracje
SAY HI TO GIFTS!
Święta to zdecydowanie czas prezentów i spędzania chwil w gronie przyjaciół i bliskich. Robisz często mani z koleżankami? Podaruj im zestawy hi, a na pewno trafisz w ich gust. W końcu lakierów hybrydowych hi nigdy nie za wiele :) Lecisz na zakupy?
SPRAWDŹ

EASY

NORDYCKIE GWIAZDKI
Nordyckie gwiazdki są pięknymi i prostymi do wykonania motywami, które nadadzą Twojemu manicure świątecznego klimatu. Zainspiruj się naszym tutorialem i zaskocz swoje kumpele szałową stylizacją. Potrzebujesz tylko dwa kolory hi hybrid – #245 Classic Red i #114 Pure White i drewniany patyczek lub wykałaczkę. Gotowa do malowania?

#HiHybrid