Ładuję...

#738 hi hybrid lakier hybrydowy Brown Oak 5ml

#738 hi hybrid lakier hybrydowy Brown Oak 5ml
9,99 zł 24,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99 zł
-
+

Ten produkt jest dostępny w promocji
Termin ważności
Produkt w promocji ze względu na datę ważności poniżej 6 miesięcy.

#738 Brown Oak 5ml

Brąz z domieszką fioletu na pazach? Dlaczego nie! Kolory ziemi to odcienie, które od kilku sezonów królują w modzie. Poznaj lakier #738 Brown Oak, o nieoczywistym połączeniu barw, które na co dzień zaskoczą Cię swoją różnorodnością w zależności od ilości światła. W dzień będzie to fiolet przełamany brązem, a wieczorem  ciemny, dębowy odcień. Skusisz się na tak oryginalne mani? :)

  • Produkt testowany dermatologicznie.
  • Wegańska formuła.
Rozwiń
Czas utwardzania
LAMPA HI HYBRID 15W/24 60s Rozwiń
JAK NAKŁADAĆ LAKIER HYBRYDOWY?
Zrób z nami swój wymarzony manicure hybrydowy – Nie obawiaj się to mega proste i… przyjemne! Rozpocznij od przygotowania ulubionej playlisty, komfortowego miejsca i zaproś swoją przyjaciółkę! Stwórzcie mani razem, bawiąc się przy tym świetnie. Do dzieła!
1
PRZYGOTOWUJEMY PŁYTKĘ
 
NADAJ KSZTAŁT PILNIK HI HYBRID
 
ZMATUJ PŁYTKĘ BLOK POLERSKI
HI HYBRID
 
ODTŁUŚĆ PŁYTKĘ NAIL CLEANER HI HYBRID
2
APLIKUJEMY BAZĘ
 
NAŁÓŻ BAZĘ DO LAKIERÓW HYBRYDOWYCH HI HYBRID
 
UTWARDŹ POD LAMPĄ UV LED HI HYBRID 24 W
 
 
3
MALUJEMY KOLOREM
 
NAŁÓŻ ULUBIONY KOLOR LAKIER HYBRYDOWY HI HYBRID
 
UTWARDŹ POD LAMPĄ HI HYBRID 24 W
 
 
POWTÓRZ CZYNNOŚĆ
4
ZABEZPIECZAMY STYLIZACJĘ
 
 
 
NAŁÓŻ TOP DO LAKIERÓW HYBRYDOWYCH HI HYBRID
 
UTWARDŹ POD LAMPĄ UV LED HI HYBRID 24 W

Tylko do użytku profesjonalnego. Chronić przed dziećmi. Przeczytać uważnie sposób użycia. Unikać kontaktu ze skórą. Unikać kontaktu z oczami. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Należy utwardzić w lampie UV/LED. Może powodować reakcję alergiczną.

Bis-HPMA Poly(1,4-Butanediol)-14/IPDI Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, Cellulose Acetate Butyrate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, Calcium Aluminum Borosilicate, Tin Oxide, BHT, p-Hydroxyanisole, (+/-) CI 77891, CI 77499, CI 77742, CI 77491, CI 77492.
Kryjące
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie