Akcesoria

155 produktów
obrazek kategorii 1

Akcesoria

155 produktów
obrazek kategorii 1
Ładuję...
Nazwa produktu
Cena
  1. Nowość
  2. Nowość
    #502 hi hybrid Mirror Dust Gold
    14,99 zł
  3. Nowość
Nazwa produktu
Cena

Akcesoria do paznokci hybrydowych to Twoi przyjaciele podczas tworzenia barwnych stylizacji! Od ich jakości oraz dopasowania do Twoich potrzeb zależy trwałość i łatwość wykonania manicure. Nie trać czasu na szukanie najlepszej opcji – wystarczy wybrać akcesoria do manicure hybrydowego hi – to proste! Mamy ofertę skrojoną na Twoją miarę. I najwyższą jakość w zasięgu ręki!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z hybrydą? Dobrze trafiłaś! Tu znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria! Lakiery hybrydowe to prosty sposób na trwały manicure, który zmalujesz sama w domu! Albo z koleżankami – jeśli masz ochotę na hinail party! Powiedz hi kolorowym i lśniącym paznokciom! Co będzie Ci potrzebne?

 1. hi hybrid zestaw startowy do hybryd

Zestaw startowy do hybryd hi to podstawa! W jego skład wchodzą wszystkie produkty niezbędne do stworzenia pięknej stylizacji: hi baza do paznokci,  hi lakier hybrydowy 245 Classic Red, hi top no wipe, hi aceton do hybryd, hi nail cleaner do hybryd, hi lampa lampa do paznokci UV LED 10W, hi blok polerski do paznokci oraz hi pilniki. Do szczęścia potrzeba jeszcze tylko Twojej barwnej wizji – i mamy to:)

 2. hi hybrid lampa do paznokci UV LED 10W 

Chcesz olśnić wszystkich swoim mani? Przyda się lampa do paznokci, która utwardza lakier hybrydowy! Zawiera ją nasz zestaw startowy do paznokci hi. Możesz jednak dokupić ją także w wersji solo :) Lampa do paznokci hi o mocy 10W to idealna opcja dla utrwalenia Twojej stylizacji. Łatwo, szybko i bez problemu!

 3. hi hybrid pilniki proste

 Akcesoria do paznokci hybrydowych hi to również super pilniki! Paznokcie w kształcie migdałków? Jednak owal? A może klasyczny kwadrat? Niezależnie od tego, który kształt wybierzesz – pilniki hi hybrid sprawią, że nadasz go swoim paznokciom z łatwością! Wybierz pilnik hi 180, gdy chcesz delikatnie spiłować hybrydę. Wybierz pilnik hi 100, gdy opracowujesz naturalną płytkę paznokcia!

4. hi hybrid blok polerski do paznokci

Blok polerski do paznokci hi? Akcesoria do paznokci hybrydowych nie mogą obyć się bez niego! W końcu to on zapewnia idealne matowienie Twojej płytki. Rask, prask i paznokcie już matowe! Teraz są gotowe, by powiedzieć hi nail cleanerowi do hybryd :)

5. hi hybrid waciki bezpyłowe do manicure

Wybierając akcesoria do manicure hybrydowego nie zapomnij o niczym! Waciki bezpyłowe hi to prosty sposób na powiedzenie bye bye starej stylizacji! Wystarczy zaaplikować na nie aceton do hybryd i po kłopocie! Później wykorzystaj waciki bezpyłowe hi i hi hybrid nail cleaner do odtłuszczenia płytki i możesz zmalować nowy mani <3

6. hi hybrid folie do usuwania lakieru hybrydowego z paznokci

Swój nastrój możesz wyrażać na milion sposobów, w tym także przez kolor! Zmiana nastawienia do życia? Zmień kolor na paznokciach! Jeśli chcesz to zrobić szybko i wygodnie – sięgnij po hi hybrid folie do usuwania lakieru hybrydowego z paznokci!

7. hi hybrid nail cleaner - preparat do odtłuszczania płytki paznokcia

Marzysz o lśniących i kolorowych paznokciach, którymi możesz cieszyć się długimi tygodniami? Przestań marzyć – powiedz im hi! Warto zadbać o podstawy – pamiętaj, by przed aplikacją hybrydy odtłuścić płytkę paznokcia hi hybrid nail cleanerem!

8. hi hybrid aceton - preparat do usuwania manicure hybrydowego

Aceton kosmetyczny hi to mocny zawodnik, który szybko wykona misję usunięcia hybrydy z Twoich paznokci. Aceton kosmetyczny został oczyszczony z niebezpiecznych substancji - możesz stosować go bez lęku i wyrzutów sumienia. Twoje paznokcie hybrydowe nie mają nic przeciwko!

 

Sama widzisz – w zakładce hi akcesoria znajdziesz tylko niezbędne akcesoria do paznokci hybrydowych, dzięki którym stworzysz wyjątkowe stylizacje. Sobie i przyjaciółkom! Dzięki temu zaoszczędzisz czas na szukanie produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb – tu znajdziesz tylko najpotrzebniejsze rzeczy! Akcesoria? Paznokcie wybierają hi! Easy? No raczej!