Ładuję...

MANICURE HYBRYDOWY ODPORNY NA WSZYSTKO FAKTY I MITY

Porady od Hihybrid

Marzysz o pięknych i zadbanych paznokciach? Szukasz lakieru, który zapewni trwałość stylizacji i połysk na długo? Pragniesz, aby twoje pazurki zawsze wyglądały perfekcyjnie? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, manicure hybrydowy jest stworzony właśnie dla Ciebie! Co więcej, od teraz możesz go zrobić samodzielnie w swoim domu.
It’s easy! Przeczytaj nasz artykuł - poznaj najpopularniejsze fakty i mity na ten temat. Zaczynamy!

Manicure hybrydowy – Say hi to hybrid!

Ultramodny manicure wprost z pierwszych stron gazet to już nie tylko ekskluzywna zachcianka, na którą mogą pozwolić sobie wyłącznie gwiazdy ze świata show biznesu, ale rzeczywistość w zasięgu Twoich rąk! Z produktami od hi hybrid, w kilka chwil możesz wyczarować nieskazitelnie piękny, lśniący i multikolorowy manicure, którego pozazdroszczą Ci koleżanki. Powiedz bye! odpryskom, smugom czy wszelkim nierównościom. Pora zakochać się w nowej sobie – odważnej, pewnej siebie i zawsze modnej - z perfekcyjnie wykonanym manicure w soczyście intensywnych kolorach, które pozytywnie Cię nakręcą! ;)

Rób to na co masz ochotę, a nie to, co wytrzyma Twój lakier! – z hi to możliwe!

Manicure hybrydowy może zrobić amatorka – FAKT!

Jeśli nie masz doświadczenia w robieniu manicure hybrydowego,
nie martw się! It’s easy – pod warunkiem, że skorzystasz
z produktów od hi, których receptura została opracowana właśnie
z myślą o hybrydowych debiutantkach. Z nimi osiągniesz efekt, jak
z salonu – to proste jak jazda na rowerze czy robienie selfie! ;) Jeśli masz ochotę, zaproś swoje przyjaciółki na nail party i wspólnie rozpocznijcie przygodę z lakierami hybrydowymi.

Pamiętaj jednak, aby odpowiednio przygotować się do babskiego wieczoru. Obejrzyj tutoriale (znajdziesz je na https://hihybrid.pl/plstore/blog/porady-od-hihybrid), kup zestaw startowy i sprawdź krok po kroku, jak prawidłowo (i bezpiecznie!) wykonać manicure hybrydowy.

Można wykonać manicure hybrydowy na paznokciach, które są w złej kondycji – MIT!

Jeśli borykasz się z chorobami dermatologicznymi paznokci (np. grzybicą), nie powinnaś wykonywać manicure hybrydowego. Najpierw zadbaj o to, aby zwalczyć problem – idź do lekarza, podejmij odpowiednie leczenie. Dopiero po zakończonej kuracji, możesz spełnić swoje marzenie o pięknie pomalowanych paznokciach z wykorzystaniem lakierów od hi! ;)

Manicure hybrydowy jest nietrwały – MIT!

Nigdy nie chodź na skróty - jest to bowiem najczęstszy błąd, który popełniają dziewczyny, zaczynające swoją przygodę z lakierami hybrydowymi! Jeśli manicure hybrydowy nie trzyma się, oznacza to, że:

został wykonany nieprawidłowo

lub


płytki paznokci niewłaściwie przygotowano do stylizacji.

Jeśli marzysz o pięknych paznokciach w najmodniejszych kolorach tego sezonu, nie lubisz tracić czasu na kamuflowanie odprysków, które pojawiają się już kilka godzin po wykonaniu tradycyjnego manicure,a jednocześnie nie chcesz rezygnować ze swoich pasji – biegania, jazdy na rowerze, basenu czy innych aktywności, koniecznie poeksperymentuj z manicure hybrydowym!

I pamiętaj, żeby nie liczyć jego trwałości w dniach, ale w wyzwaniach, którym możesz sprostać ze swoimi multikolorowymi paznokciami.

Manicure hybrydowy niszczy paznokcie – MIT!

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy nie niszczy paznokci, natomiast może do tego doprowadzić chociażby nieumiejętne przygotowanie płytki do stylizacji czy nieprawidłowe zdjęcie lakieru. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje paznokcie po wykonanej hybrydzie poz

ostaną w doskonałej kondycji, wybieraj wyłącznie lakiery wysokiej jakości, które powstają w zgodzie z wymaganymi procedurami i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Dokładnie takie są lakiery od hi!

Czy wiesz, że…

wszystkie lakiery hi hybrid są produkowane w Polsce? :)

Nakładanie grubych warstw produktów osłabia trwałość manicure hybrydowego – FAKT!

Może się wydawać, że pomalowanie paznokci grubszą warstwą lakieru, skróci czas wykonania manicure hybrydowego, jednak w rzeczywistości jest to poważny (i często popełniany) błąd. Dlaczego? Ponieważ lakier nie będzie mógł się dobrze utwardzić, a do tego może się marszczyć i łatwo odchodzić od paznokcia. Wystarczy odrobina cierpliwości – zawsze nakładaj cienkie warstwy bazy, lakieru oraz topu. Pamiętaj, że pierwsza warstwa koloru nie musi perfekcyjnie zakryć płytki paznokcia. Co więcej, pastelowe odcienie czy brokatowe lakiery dopiero przy drugiej warstwie zapewnią idealne krycie. Lepiej wykonać dodatkową (trzecią) warstwę, niż przesadzić z grubością pojedynczej.