Ładuję...

Trwałość manicure hybrydowego

Porady od Hihybrid

Trwałość manicure hybrydowego – zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia

Piękne i zadbane pazurki to marzenie niemal każdej dziewczyny. Dzięki lakierom od hi hybrid w kilka chwil z łatwością wyczarujesz perfekcyjny manicure w najpiękniejszych kolorach tęczy! Wyobraź sobie taki scenariusz: jesienny wieczór, tylko Ty, kubek gorącego kakao, ulubiony film i zestaw do robienia hybrydy – brzmi świetnie, co? Zanim jednak przystąpisz do robienia najbardziej wymyślnych stylizacji, musisz wiedzieć m.in. jak zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia. Gotowa na podróż do świata hi? Zapnij pasy. Zaczynamy!

Manicure hybrydowy? Say hi!

Wciąż zastanawiasz się nad tym, czy manicure hybrydowy przy użyciu produktów od hi hybrid to rozwiązanie odpowiednie właśnie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Hybryda to obecnie najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci, która cieszy się ogromną popularnością m.in. z uwagi na fakt, że jest niezwykle trwała! Co więcej, jeśli jest prawidłowo wykonana, wyróżnia się niesłabnącym połyskiem oraz zachwycającą głębią koloru. Od teraz możesz robić to, co kochasz, a nie to, na co pozwala Ci Twój lakier do paznokci! :)

Hybryda to rozwiązanie idealne dla dziewczyn, które nie lubią nudy, chętnie eksperymentują z coraz to nowszymi kolorami na swoich pazurkach, a do tego chcą mieć pewność, że ich dłonie będą wyglądać doskonale przez wiele dni.

Manicure hybrydowy – hi party, date, sport & travel!

Manicure hybrydowy to najlepszy sposób na perfekcyjny look paznokci w trakcie wakacyjnego wyjazdu, ferii, treningów na siłowni czy podczas wielu szalonych imprez z przyjaciółmi!
Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy jest bardzo trwały, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich pasji! Z umiejętnie wystylizowanymi pazurkami możesz podejmować rozmaite wyzwania, bez obaw o wygląd Twojej hybrydy!

Intensywne treningi na basenie? Gra w kosza? A może masz ochotę na ściankę wspinaczkową? Bez obaw! Z lakierami od hi, możesz robić to, co chcesz! :)

Aby jednak Twoja hybryda była trwała, przed jej wykonaniem koniecznie przeczytaj porady, które dla Ciebie przygotowaliśmy (znajdziesz je na https://hihybrid.pl/pl/porady). Nie zapomnij także zajrzeć na nasz kanał na Youtube – dzięki zamieszczonym tam filmom dowiesz się, jak krok po kroku wykonać niebanalne stylizacje na swoich pazurkach. Niech koleżanki Ci zazdroszczą! :)

Manicure hybrydowy – step by step

Jeśli chcesz samodzielnie lub w gronie swoich ukochanych przyjaciółek zrobić fantazyjne stylizacje paznokci, koniecznie przeczytaj, jak właściwie do tego podejść.

Krok 1: baza

Zacznij od tego, aby po przygotowaniu i dokładnym odtłuszczeniu płytki, nałożyć bazę. Pamiętaj, aby na pędzelku znalazła się minimalna ilość produktu (nadmiar wytrzyj o wewnętrzną ściankę butelki), dzięki czemu lakier nie zaleje skórek i będziesz mogła go dobrze utwardzić.

Krok 2: utwardzenie bazy

Pora sięgnąć po lampę – wsuń do niej całą dłoń, a na koniec osobno utwardź warstwę na kciuku. Wystarczy 45 sekund, czyli tyle, ile potrzebujesz na napisanie SMS-a czy dopicie kawy. ;)

Krok 3: lakier

To chyba najmilszy moment w robieniu stylizacji, który polega na wybraniu i nałożeniu pierwszej warstwy lakieru. W zależności od efektu, który chcesz uzyskać, możesz potrzebować dwóch warstw. Każdą utwardzaj pod lampą – w większości odcieni wystarczy 60 sekund, natomiast w przypadku kolorów najbardziej niepigmentowanych, czas ten wydłuża się do 120 sekund. Pamiętaj o prawidłowym zabezpieczeniu wolnego brzegu!

Krok 4: top

To już prawie koniec. Po zaaplikowaniu i utwardzeniu wszystkich warstw, pora nałożyć ultracienką warstwę top no wipe (tu także zwróć uwagę na zabezpieczenie wolnego brzegu) – utwardzaj ją przez 45 sekund pod lampą.

Zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia

Na każdym etapie tworzenia manicure hybrydowego, pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Dlaczego jest to tak ważne?

Przede wszystkim, niezabezpieczony wolny brzeg paznokcia jest jedną z przyczyn nieestetycznego załamania lakieru na końcu płytki. Postaraj się równomiernie nałożyć lakier i nie przesadzaj z ilością! Poszczególne warstwy mają być możliwie jak najcieńsze!

Podczas zabezpieczania wolnego brzegu, szczególną uwagę zwróć na to, aby na końcu płytki nie zgromadził się nadmiar lakieru. Gdy do tego dojdzie, z łatwością usuniesz go za pomocą czystego pędzelka (wytrzyj go o brzeg butelki) – przeciągnij go po płytce. Pamiętaj o tym, aby czynność tę powtarzać podczas nakładania każdej kolejnej warstwy.

Aplikując lakier tuż przy skórkach, staraj się nabierać go jak najmniej – pędzelek powinien być niemal całkowicie pozbawiony produktu – dzięki temu będziesz mogła precyzyjnie pokryć płytkę, nie tworząc zbyt grubej warstwy. Na koniec ponownie „przejedź" pędzelkiem po całej płytce, aby wyrównać ewentualne nierówności i zyskać perfekcyjne wykończenie stylizacji. It’s easy like a selfie! ;)

Zajrzyj również na https://hihybrid.pl/pl/10-najczestszych-bledow-manicure-hybrydowego, aby uniknąć najczęstszych błędów w robieniu manicure hybrydowego. Powodzenia! :)