Ładuję...

Hybrydy? Warto!

Porady od Hihybrid

HYBRYDY? WARTO!
Zrób manicure w stylu hi… od ręki!

Jeśli w natłoku codziennych obowiązków wciąż odkładasz manicure na boczny tor, zawróć z tej drogi! Marzenie o olśniewających stylizacjach jest dosłownie w zasięgu Twojej ręki. Przywitaj się z lakierami hi hybrid i ciesz się nieskazitelnymi paznokciami w każdej sytuacji!

Czas, czas, czas – w zgodzie z Twoim rytmem!

Szybkie życie, jeszcze szybsze wybory – domowy manicure hybrydowy to coś dla Ciebie, jeśli cenisz sobie swobodę i elastyczność. Już nie musisz czekać na wizytę u kosmetyczki, teraz to Ty decydujesz o tym, kiedy Twoje dłonie staną się Twoją najpiękniejszą wizytówką. Lubisz piękne, ale naturalne paznokcie i jesteś aktywna? Na co dzień dzielisz swój czas między zakupy, kino a siłownię czy bieganie? W takim razie na pewno nie chcesz się martwić o odpryski, brak połysku czy wyblakły kolor. Jakie masz możliwości? Tradycyjny lakier… Przecież sama wiesz, jak jest! Żeby wyglądać zjawiskowo, musiałabyś malować paznokcie co 2-3 dni. Masz na to czas? No pewnie – my też nie! Jest tyle rzeczy do zrobienia! No i to niekończące się czekanie, aż lakier wyschnie. A kiedy już Ci się wydawało, że jest ok – to tuż przed wyjściem i tak się okaże, że lakier spłynął, odprysnął lub jakiś niezamierzony wzór odcisnął się na paznokciu. Wybór jest oczywisty: hybrydy to opcja dla Ciebie!

Say hi to free time

Stylizacje wykonywane lakierami hybrydowymi wytrzymują o wiele więcej i dłużej niż te wykonywane lakierami tradycyjnymi. Brak odprysków i nieprzyjemnych niespodzianek przez dwa tygodnie? To da się zrobić z lakierami hi hybrid! Ciesz się paznokciami lśniącymi całą gamą soczystych kolorów przez wiele dni! Domowy manicure hybrydowy to również troska o własne finanse – podstawowe pakiety do robienia hybrydy to koszt nawet dwóch wizyt w profesjonalnym salonie, który z pewnością szybko zwróci się, kiedy wpadniesz w wir kolorowego szaleństwa! Szczególnie, jeśli kupicie z przyjaciółkami pierwszy zestaw na spółkę!

Girls wanna have fun!

Bądź samoukiem i zachwycaj innych swoimi stylizacjami! Jeśli nie wiesz, jak nakładać hybrydy subskrybuj nasz kanał na YouTube i ucz się razem z naszymi bohaterkami: Sylwią, Anią i Magdą! Im częściej będziesz samodzielnie wykorzystasz lakier hybrydowy, tym więcej wiedzy zdobędziesz i będziesz mogła w odpowiedni sposób dbać o swoje dłonie. Nabyta wiedza i umiejętności zapewne pomogą zerwać z niszczącymi paznokcie praktykami i przyzwyczajeniami. Może z czasem nawet to zajęcie zamieni się w pasję i wszystkie koleżanki będą się do Ciebie zgłaszać po rady dotyczące manicure’u? Nigdy nic nie wiadomo! Nie trać więc czasu, zbierz grupę swoich przyjaciółek i do dzieła! A jest w czym wybierać!