Nazwa produktu
Cena
 1. Aceton do hybryd - Acetone hi hybrid 125ml
  9,99 zł
 2. Aceton do hybryd - Acetone hi hybrid 50 ml
  6,99 zł
 3. Cleaner do hybryd - nail cleaner hi hybrid 125ml
  9,99 zł
 4. Cleaner do hybryd - nail cleaner hi hybrid 50ml
  6,99 zł
 5. Hi Hybrid żelowa oliwka do skórek i paznokci
  8,00 zł
Nazwa produktu
Cena

Płyn do paznokci – niezbędny przy manicure hybrydowym!

Jeśli robisz hybrydy, niezbędny będzie płyn do paznokci! Jaki? Już podpowiadamy. Na pewno musisz mieć pod ręką zmywacz do paznokci hybrydowych – dzięki temu bez problemu pożegnasz się ze stylizacją, która Ci się znudzi. W naszej ofercie znajdziesz zmywacz do paznokci hybrydowych hi hybrid Aceton. Dodatkowo oferujemy Ci odtłuszczacz do paznokci. Ten płyn do paznokci jest niezbędny, jeśli robisz manicure hybrydowy!

Jaki płyn do usuwania hybrydy najlepszy? Oczywiście od hi hybrid! ;)

Zastanawiasz się, jaki płyn do usuwania hybrydy będzie dla Ciebie najlepszy? Nie musisz się już głowić – wybierz zmywacz acetonowy do paznokci hybrydowych hi i masz problem z głowy! I stary lakier hybrydowy z paznokci ;) Nasz zmywacz do paznokci hybrydowych to Twój niezawodny sposób, by powiedzieć bye starej stylizacji i z radością móc przywitać nową!

Zmywacz acetonowy do paznokci hybrydowych hi hybrid występuje w dwóch opakowaniach – 50 ml i 125 ml. Wybierz zmywacz do paznokci hybrydowych o pojemności odpowiedniej dla swoich potrzeb!

Jaki jeszcze musisz mieć płyn na paznokcie? Odtłuszczacz do paznokci!

Polujesz na najlepszy odtłuszczacz do paznokci? Cleaner hi hybrid to Twój strzał w dziesiątkę! Ten płyn pozwoli Ci w łatwy i przyjemny sposób odtłuścić płytkę i poprawnie wykonać manicure hybrydowy! Cleaner do paznokci hi hybrid występuje w pojemnikach 50 ml oraz 125 ml. Wybierz mały i poręczny odtłuszczacz do paznokci albo Cleaner do paznokci hi w większej pojemności – by dłużej cieszyć się jego właściwościami!