Ładuję...

It’s timeee…! Winter time! Zdążyłaś poczuć już  magiczną, zimową atmosferę? Mamy dla Ciebie extra konkurs #SAYHITOWINTERVIBES!

Przygotuj video z utworem Dominika Rupińskiego "Say hi to everyone" i pokaż swoje zimowe mani! Zrób kreatywny materiał na Tik Toku i zgarnij super nagrody! <3

WEŹ UDZIAŁ W CHALLENGU #SAYHITOWINTERVIBES
HI H
YBRID X ROSSMANN YOUNG I WYGRAJ:

1 x DRUKARKA INSTAX + AUTOGRAF DOMINIKA RUPIŃSKIEGO

10 x ZESTAW XMAS STARTER SET HI HYBRID + AUTOGRAF DOMINIKA RUPIŃSKIEGO

 

Zasady konkursu są mega proste! Nagraj TikToka do dedykowanej piosenki Dominika Rupińskiego - "Say hi to everyone" i  pokaż swój zimowy manicure z lakierami hi hybrid, które znajdziecie w Drogeriach Rossmann. Wyraź siebie w kreatywnym video TikTok i wygraj nagrody!

 

Pamiętaj przy publikacji o konieczności posiadania profilu publicznego na TikToku oraz użyciu hashtagów - #sayhitowintervibes #rossmannyoung i oznaczeniu profili: @hihybrid i @rossmannpl

 

CHALLENGE TRWA OD 01 DO 15 GRUDNIA!

 

Gotowe by poczuć zimową magię? Jeszcze nie? To chwytaj za pędzelek i zmaluj z nami na pazach urocze śnieżynki lub delikatne gwiazdki! Z pewnością będą wyjątkowe!

 

Szukasz inspiracji na mroźne stylizacje niczym z lodowej krainy? Koniecznie zajrzyj na naszego TikToka i Instagrama! Tam mamy same stylówki on top! 

Co jeszcze musisz wiedzieć? Po zakończeniu challengu wszystkie zgłoszenia zostaną przeanalizowane przez organizatorów i wyłonieni zostaną zwycięzcy na podstawie oryginalności, kreatywności i umiejętności wykonania.

 

Biegnijcie do Rossmanna i do dzieła! Challenge już trwa, a nagrody czekają na Ciebie!

Szczegóły w regulaminie