NOWOŚĆ! hi VIBES

W najnowszej kolekcji hi Vibes zawarliśmy najlepsze stop-klatki z Twojego życia. Spokojnie – na wszystkich prezentujesz się świetnie xD A od teraz będziesz jeszcze lepiej! Ofiarowujemy Ci 12 absolutnie wyjątkowych kolorów lakierów hybrydowych, które eksplodują dobrymi emocjami!
description
Inspiracje
TE KOLORY POZYTYWNIE NAKRĘCAJĄ!

Ulubiona piosenka uciekająca ukradkiem ze słuchawek towarzysza podróży w windzie. Powitanie przyjaciela. Sprzężenie na próbie przed plenerowym koncertem ukochanego zespołu. Krople letniego deszczu spadające na rozgrzaną słońcem i emocjami skórę!

Zamknij oczy i pomyśl o tych przyjemnych małych rzeczach, które tworzą Twoje wielkie dziś. To wszystko, co ubiera codzienność barwami, owocuje pojawieniem się gęsiej skórki na rękach i podnosi kąciki ust.

To może być bieg przez pole w ciepłe popołudnie, zapiekanka zjedzona na pół z przyjaciółką, czy szalony wypad w nieznane. A może wolisz rozsadzające uczucie wolności przy przekraczaniu własnych granic? Go for it!

Nowe kolory wykorzystuj do podkreślania momentów, zatrzymywania najlepszych chwil i dzielenia się przyjemnością z najbliższymi! Dawanie radości w drobnych gestach? Easy! Powiedz hi Vibes i zaproś good mood do swojej codzienności!

hi COLOUR CREATOR
Paula Jagodzińska

Przeczytajcie co inspirowało naszą ambasadorkę do stworzenia kolekcji hi vibes! Zobaczcie zdjęcia z udziałem influencerki, które zrobił utalentowany fotograf gwiazd – Krzysztof Adamek. A w tle… ulubione miejsca Pauli w Poznaniu i te drobne momenty, które przywołują uśmiech na twarzy. Enjoy!

Tekst pochodzi z bloga: http://beauty-fashion-shopping.pl

Przyszedł ten dzień, kiedy mogę się z Wami podzielić projektem nad, którym pracowaliśmy w ostatnim czasie!!!! Jak dobrze wiecie od zeszłego roku jestem ambasadorką marki hi hybrid. Uwielbiam trwałość tych hybryd, różnorodność odcieni i prostą aplikację. Dlatego, gdy tylko marka zaproponowała mi stworzenie swojej autorskiej kolekcji lakierów hybrydowych, ogromnie się ucieszyłam!!! :) Zaczęły się długie przygotowania i wymyślanie całej koncepcji. Chciałam, aby była w 100% spójna z moją osobą, ale też, żeby te odcienie spodobały się przede wszystkim Wam! Tym sposobem powstała kolekcja hiVibes (klik) a ja zostałam hi Colour Creator całej kolekcji! Od zawsze powtarzam, że liczy się tylko dana chwila, drobne rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Zachód słońca, powiew wiatru, owoce zerwane prosto z drzewa, smak ulubionych lodów, czy piosenka, która przywołuje milion wspomnień! Dzięki temu, że doceniamy te małe rzeczy, nasze życie staje się pozytywne. Dlatego też linia hi Vibes nawiązuje tylko do tych pozytywnych emocji. Te 12 soczystych kolorów powstało z myślą o wakacjach, podróżach, ciepłych słonecznych dniach i radości z małych rzeczy, która towarzyszy mi każdego dnia!

lakiery hi hybrid

No dobrze, ale pewnie jesteście ciekawi jakie kolory dla Was stworzyliśmy :) To przede wszystkim te, które przywołują u mnie pewne wspomnienia. W kolekcji hi Vibes znajdziecie między innymi kilka odcieni mojej ulubionej fuksji, połączenie z melonem, fiolet czy lazurowy turkus! Kolory są naprawdę piękne, niesamowicie soczyste i pięknie kryją – klik :)

lakiery hi hybrid z numerami

#HiHybrid