Ładuję...

FAQ

Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów oraz odpowiedzi na każde z nich!

Pytania i odpowiedzi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czym jest hi hybrid? Kto jest właścicielem marki?
hi hybrid to marka lakierów hybrydowych i akcesoriów do stylizacji paznokci.

hi hybrid to marka taka, jak Wy! Młoda, pełna energii, kreatywna i gotowa podbijać świat. Szukacie sposobu na manicure jak z pierwszych stron gazet? Z hi hybrid możecie zrobić go we własnym w domu! I to koniecznie w towarzystwie przyjaciółek, bo im nas więcej, tym lepiej!
Właścicielem marki hi hybrid jest polska spółka Nesperta Group, z siedzibą w Jelonku k. Poznania.

Nesperta to jeden z wiodących producentów na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce, której przyznano certyfikat ISO GMP (standard ten dotyczy Dobrej Praktyki Produkcji w branży kosmetycznej). Uhonorowana została ona również m.in. Certyfikatem Rzetelności. To sprawdzona firma!
Poznajmy się bliżej na https://hihybrid.pl/pl/o-hi-hybrid
2. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid są produkowane w Polsce?
Tak, wszystkie nasze lakiery hybrydowe produkowane są w Polsce.
Nad jakością wszystkich produktów hi hybrid czuwają nasi eksperci, pracujący w nowoczesnej fabryce w Komornikach k. Poznania. To właśnie oni dbają o to, aby w Waszych rękach znalazły się świetne, sprawdzone produkty!
3. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid powstają w zgodzie z wymaganymi procedurami i posiadają niezbędne certyfikaty?
Jasne! Wszystkie lakiery hi hybrid posiadają certyfikaty niezbędne do wprowadzenia produktu kosmetycznego na rynek. Dodatkowo, jakość produktów została potwierdzona przez niezależny organ kontrolny. Nasz proces produkcyjny odbywa się zgodnie z procedurami dobrych praktyk wytwarzania (po angielsku GMP, czyli good manufacturing practise), opisanymi w normie PN EN ISO 22716.
4. Czy lakieru hybrydowego hi może używać amatorka?
Produkty hi hybrid to idealny zestaw dla wszystkich „hybrydowych” debiutantek! :)
Z tymi produktami osiągniecie efekt, jak z salonu – to proste jak zrobienie selfie!
Zaproście swoje przyjaciółki i korzystając z porad na kanałach hi hybrid, zacznijcie swoją przygodę z manicure hybrydowym!
Pamiętajmy jednak, że podobnie jak do każdej innej czynności wykonywanej po raz pierwszy, do manicure hybrydowego należy się odpowiednio przygotować :)
Chcesz być perfekcyjnie przygotowana do hybrydowego manicure? Obejrzyj nasze tutoriale na stronie https://hihybrid.pl/porady
5. Czy muszę mieć 18 lat, by korzystać z lakieru hybrydowego hi hybrid?
W świecie hi hybrid kreatywne dziewczyny mają szczęście i mogą sięgać po nasze produkty przed 18-stką! :)
6. Czym różni się lakier hybrydowy hi hybrid od lakieru hybrydowego Semilac? Lakiery hybrydowe Semilac występują zazwyczaj w czarnych butelkach. Czy biała butelka lakierów hybrydowych hi hybrid nie wpłynie negatywnie na jakość produktu?
Pewnie będziecie zaskoczone, ale buteleczki hi hybrid są w rzeczywistości… czarne! :) Czarny kolor chroni lakier hybrydowy przed światłem UV. Białe butelki hi hybrid to efekt wyłącznie zewnętrznej, malowanej, bielonej powłoki. Ale niespodzianka, prawda?
7. Czy produkty hi hybrid można łączyć z produktami marki Semilac?
Tyle, ile takie nieznoszące nudy dziewczyny jak my tego potrzebują!
Wyobraźcie sobie, że przez cały miesiąc nosicie stylizacje tylko w jednym kolorze. Nuda? No pewnie! A tego unikamy jak ognia!
Lakiery hi hybrid utrzymują się do 14 dni – po tym czasie możecie eksperymentować z kolejnymi kolorami!
Pamiętajcie, że trwałości nie liczymy w dniach - liczymy ją w wyzwaniach, które sprostacie z kolorowymi lakierami hi hybrid na Waszych paznokciach!
8.Na ile aplikacji wystarcza jedna butelka lakieru hi?
To zależy od Waszych paznokci (np. ich długości i kształtu) oraz Waszych preferencji (np. liczby warstw jakie nałożycie) :) Opakowanie lakieru hybrydowego hi hybrid ma pojemność 5 ml i powinno Wam wystarczyć na ok. 7 aplikacji.
9. Jak długo należy utwardzać lakiery hybrydowe hi hybrid?
Bazę i top hi hybrid należy utwardzać za pomocą 10-watowej lampy hi hybrid przez 45 sekund. Natomiast większość odcieni lakierów hi zalecamy utwardzać w trybie 60 s. Są jednak kolory, które ze względu na swoją większą pigmentację potrzebują więcej czasu. Dlatego, jeżeli macie w swojej kolekcji lakiery o numerach: 111, 114, 201, 214, 215, 228, 320, 321, 322, 401, 403, 404, 406, 411, 413, 415, 416 pamiętajcie, aby utwardzać je najlepiej przez 120 sekund. Aby uzyskać pożądany efekt wizualny warto pamiętać, aby aplikować możliwie cienkie warstwy lakieru, tak aby produkt właściwie się utwardził. Ewentualne nierówności kolorystyczne i niedostateczne krycie lakieru poprawić poprzez nałożenie kolejnej jego warstwy.
10. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid wytwarzają warstwę dyspersyjną?
Tak – baza oraz wszystkie lakiery hi hybrid mają warstwę dyspersyjną, czyli lepką warstwę powstającą po utwardzaniu, zwiększającą przyczepność kolejnych nakładanych warstw. Skomplikowane? Nie! To proste jak zrobienie selfie! Przekonajcie się same :)
11. Co wpływa na trwałość manicure hybrydowego hi hybrid?
Na trwałość lakieru wpływ mają: prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia, właściwa aplikacja lakieru (pamiętajmy o zabezpieczeniu wolnego brzegu!) oraz jego odpowiednie utwardzenie.
Chcecie wiedzieć, jak radzić sobie z hybrydowym manicure perfekcyjnie? Wszelkie porady i tutoriale krok po kroku znajdziecie na kanale youtube hi hybrid!
12. Co to znaczy, że krycie lakieru jest pełne, półtransparentne lub transparentne?
Już tłumaczymy!
Rodzaj krycia zależy od pigmentacji lakierów, czyli ich nasycenia barwnikiem. Im pigmentacja jest większa, tym krycie pełniejsze. W przypadku mniejszej pigmentacji krycie jest półtransparentne lub transparentne. To trochę tak jak z ulubionymi stylizacjami: mamy ulubione tkaniny, które wygodnie i szczelnie nas otulają oraz takie, których przezroczystość daje niesamowity efekt!

Jak to wygląda w praktyce?
Pełne krycie zapewnia całkowite pokrycie kolorem paznokcia
Półtransparentne krycie umożliwia pokrycie pigmentem paznokcia na całej jego długości (do styku z macierzą) i ma przezroczysty efekt na wolnej części paznokcia. Co to oznacza? Półtransparentne krycie koloru daje mnóstwo możliwości stworzenia wielowymiarowych, stylizacji!
Krycie transparentne podkreśla naturalną płytkę paznokcia i może nadawać jej określoną barwę lub wybrany efekt.
Różny rodzaj krycia to jedna z cech produktu, która pozwala na eksperymentowanie i łączenie kolorów i efektów. Tabelę zawierającą oznaczenia poszczególnych kolorów, znajdziecie na stronie hihybrid.pl.
13. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid mogą zmieniać odcień?
Lakiery hybrydowe utwardzają się pod wpływem światła UV, więc są bardzo wrażliwe na jego działanie. Jeżeli manicure hybrydowy będzie np. bardzo długo wystawiony na promieniowanie UV, możemy zaobserwować delikatną zmianę koloru. Nie martwcie się! Jest to całkowicie naturalny proces.
Kolor może także wyglądać różnie w różnym świetle. To wspaniale, bo żadna z Was nie lubi przecież nudy! :)
Pamiętajmy też, że manicure hybrydowy jest wrażliwy na detergenty, kosmetyki kolorowe, tusze, farby, itp. Zachowajmy więc szczególną ostrożność w kontakcie z takimi produktami, ponieważ może skutkować to zmianą odcienia manicure w postaci smug czy nieestetycznych plam. A tego nie chcemy!
14. Z czego wynika tworzenie się bąbelków na powierzchni lakieru hybrydowego hi?
Pojawienie się bąbelków po pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym często oznacza, że nie wszystkie warstwy lakieru były właściwie utwardzone. Przyczyną może być także wstrząśnięcie buteleczki przed aplikacją lakieru lub wykonywanie zbyt szybkich ruchów podczas malowania. Czujecie, że mogłyście popełnić któryś z tych błędów? Don’t you worry, girls! Praktyka czyni mistrza! :)
15. Czy lakier hybrydowy hi hybrid może odchodzić od paznokci? Jeśli tak - dlaczego?
Lakier hybrydowy nie powinien „odchodzić” od paznokci – pamiętajmy, że warunkiem właściwie wykonanej aplikacji jest m.in. zabezpieczenie wolnego brzegu oraz odpowiednie odtłuszczenia płytki nail cleanerem:) Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę www.hihybrid.pl i nasz kanał youtube! – znajdziesz tam wiele tutoriali i przydatnych treści, w których pokazujemy, jak krok po kroku wykonać szałową stylizację.
16. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid są wegańskie?
Spokojna głowa - lakiery hi hybrid nie mają w składzie produktów pochodzenia zwierzęcego!
17. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid były testowane na zwierzętach?
Absolutnie nie! Zgodnie z prawem – zarówno polskim, jak i unijnym – nasze produkty nie są testowane na zwierzętach.
18. Czy światło emitowane przez lampę hi hybrid jest szkodliwe dla zdrowia?
Nie martwcie się! Nasze lampy to nowoczesne urządzenia z diodami UV LED, które utwardzają lakiery hi hybrid w 60 sekund. To bardzo krótko, więc nie musicie martwić się o szkodliwość światła UV!
19. W jakiej temperaturze należy przechowywać lakier hybrydowy hi hybrid?
Najlepiej przechowywać lakiery w temperaturze pokojowej, nie wyższej niż 30 st.C i w zacienionym miejscu. Pamiętajmy, aby nie wystawiać lakierów na działanie światła słonecznego oraz bezpośrednie działanie lampy UV (lakiery utwardzają się od światła, dlatego - żeby zachować ich przydatność - lepiej nie eksponujmy ich nadmiernie!)
20. Jakie produkty hi hybrid podlegają reklamacji i ile mam na nią czasu?
Reklamacjom podlegają wszystkie produkty dostępne w ofercie hi hybrid.

Potrzebujecie szczegółów? Oto one!
Na urządzenia elektroniczne obowiązują 24 miesiące gwarancji.
Na lakiery hybrydowe oraz bazę - 36 miesiące gwarancji, liczone od daty produkcji (lub 12 miesięcy od otwarcia produktu)
Na top – 24 miesiące od daty produkcji (lub 12 miesięcy od otwarcia produktu)
Na dostępne w ofercie płyny (aceton, nail cleaner) - 24 miesiące od daty otwarcia
21. Czy lakiery hybrydowe hi hybrid były testowane na zwierzętach?
Absolutnie nie! Zgodnie z prawem – zarówno polskim, jak i unijnym – nasze produkty nie są testowane na zwierzętach.
22. Czy lampa hi hybrid objęta jest gwarancją?
Jasne! Lampa UV LED od hi hybrid jest objęta 2-letnią gwarancją.
23. Jakie produkty hi podlegają zwrotowi i ile mam na czasu na zwrot?
Jeżeli z jakichś powodów postanowicie zwrócić produkty hi hybrid zakupione w sklepie internetowym, możecie to zrobić w ciągu 14 dni od momentu wydania zamówienia. Pamiętajcie, że zwrócić można tylko produkty pełnowartościowe (nieużywane)! Zwrotu dokonujecie na własny koszt.
24. Chciałabym dokonać zmian, w już złożonym zamówieniu. Czy mogę i jak to zrobić?
Po złożeniu zamówienia niestety nie ma już możliwości nanoszenia w nim zmian L Jeśli pomyliłyście się podczas składania zamówienia, możecie skorzystać z możliwości zwrotu w ciągu 14 dni. Jeśli to bardziej skomplikowany problem, skontaktujcie się z biurem obsługi klienta w celu anulowania zamówienia i po prostu złóżcie je ponownie :)
25. Czy towar zakupiony przez niniejszą stronę internetową mogę odebrać osobiście?
Niestety nie, ale złóżcie zamówienie, a kurier przyniesie Wam paczkę od hi hybrid pod same drzwi! :)
26. Czy przy zakupie większej ilości produktów mogę liczyć na rabat?
Przygotowaliśmy dla Was wiele wspaniałych promocji i wyjątkowych rabatów – śledźcie nasze kanały, żeby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi ofertami!
27. Nie otrzymałam numeru zamówienia – co zrobić w takiej sytuacji?
Spokojna głowa! Już wyjaśniamy :)
Informacja w postaci numeru Waszego zamówienia pojawia się tuż po jego złożeniu na stronie e-sklepu. Dodatkowo, każda z Was otrzymuje drogą mailową potwierdzenie złożenia zamówienia z pełnym podsumowaniem zakupów. Jeżeli mail do Was nie dotarł, sprawdźcie folder SPAM – może właśnie tam zawieruszyło się potwierdzenie? Jeśli wciąż nie możecie go znaleźć – skontaktujcie się z biurem obsługi klienta (tel. +48 61 101 80 80 lub hi@hihybrid.pl) w celu weryfikacji złożonego zamówienia :)
28. Nie otrzymałam przesyłki – co zrobić?
W momencie wysyłki zamówienia otrzymałyście od nas numer przesyłki.
Za pomocą tego numeru możecie śledzić jej drogę na stronie firmowej DPD lub InPost. Jeśli jednak adnotacje na stronie DPD lub InPost nie są dla Was w pełni jasne i zrozumiałe, nie przejmujcie się! Nasze biuro obsługi klienta jest do Waszej dyspozycji :)
29. Dlaczego jest tylko jeden zestaw startowy produktów hi hybrid?
Bo właśnie on wystarczy, abyście mogły rozpocząć swoją przygodę z manicure hybrydowym! :) W zestawie startowym od hi hybrid znajdziecie wszystko to, co będzie Wam potrzebne do własnoręcznego stworzenia wymarzonych paznokci. Czy to nie wspaniałe, że w tak prosty sposób możemy zebrać wszystkie nasze hybrydowe must haves? ;)
Dzięki skompletowaniu wszystkich niezbędnych produktów w jeden sprytny hizestaw, możecie cieszyć się kompletnym starterem w bardzo przyjemnej cenie! :)
30. Gdzie można kupić produkty hi hybrid?
Koniecznie odwiedźcie nasz sklep internetowy – www.hihybrid.pl lub profil hihybrid na allegro.pl.
Znajdziecie tam pełen asortyment naszych kolorowych i modnych produktów!
Produkty hi możecie także kupić w drogeriach w całej Polsce, listę sklepów znajdzecie tutaj: https://hihybrid.pl/pl/gdzie-kupic/
31. Dlaczego na opakowaniach i na stronie www jest informacja, że produkty hi hybrid są do użytku profesjonalnego?
Zapis ten wynika z przepisów prawa polskiego i międzynarodowego. Zgodnie z nimi taka informacja powinna znaleźć się na wszystkich lakierach hybrydowych, niezależnie od ich przeznaczenia i miejsca użytkowania.
32. Czy hi hybrid planuje rozszerzać swoją ofertę?
Pamiętajcie, że manicure hybrydowy z hi hybrid jest przede wszystkim prosty! Dlatego na początek oddajemy w Wasze ręce set z absolutnymi must have do rozpoczęcia swojej przygody!
W ofercie hi hybrid znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie: począwszy od nowoczesnej lampy UV LED świetnej jakości, przez niezbędne akcesoria, po fantastycznie kolorową kolekcję lakierów hybrydowych. Każdą z tych rzeczy możecie mieć od ręki dzięki dostępności produktów przez Internet.
Wiemy, że nie lubicie nudy, dlatego oczywiście będziemy Was pozytywnie zaskakiwać! :)