Ładuję...

EASY

Zachwycający manicure z pierwszych stron gazet?

Od teraz w zasięgu Twojej ręki! Powiedz hi nieskazitelnie pięknym, lśniącym i kolorowym paznokciom! Odpryski, smugi, nierówności, długie wysychanie?! Z hi powiesz im bye!

Lakiery hybrydowe hi – w rytmie Twojego życia!

Wyraź siebie na tysiąc sposobów i spraw, aby Twoje życie przepełnione było dynamizmem, pozytywną energią i kolorem: baw się, twórz, poznawaj, odkrywaj – zawsze w dobrym towarzystwie <3 Lakiery hybrydowe hi to kompani, na których możesz polegać. Nie idź na kompromisy - rób to, na co masz ochotę, a nie to co wytrzyma Twój lakier! Lakiery hi nadążą za Twoim życiem i dodadzą mu jeszcze więcej barw! W ofercie hi hybrid znajdziesz mnóstwo wyjątkowych kolorów, które najlepiej pozwolą Ci wyrazić siebie! Twórz nimi trwały manicure, lekką ręką!

Jak nakładać hybrydy hi? To proste, jak pstryknięcie fotki!

Od teraz salon kosmetyczny stworzysz w swoim domu! Zapomnij o zależności od kosmetyczki i jej terminów. Nie wiesz, jak nakładać hybrydy? Poznaj nasze porady i bądź z nami na bieżąco - także w mediach społecznościowych. I problem z głowy! I paznokci :) Zaproś do siebie swoje przyjaciółki i bawcie się tworząc razem barwne stylizacje! W końcu nic nie łączy bardziej niż wspólne dbanie o siebie i przeżywanie razem wyjątkowych momentów! Powiedz hicelebrowaniu życia, powiedz hi wspólnym chwilom, powiedz hi hybrydom.

hi hybrid. Easy like a selfie! <3

Wiosenne kolory hybrydowe od hi hybrid