Bazy i topy

6 produktów
obrazek kategorii 1

Nazwa produktu
Pozycja
 1. Baza do hybryd
  19,99 zł
 2. hi hybrid Pastel Base baza do lakieru hybrydowego 5 ml
  24,99 zł
 3. Nowość
  hi hybrid Top No Wipe Galaxy Flakes 5ml
  24,99 zł
 4. Nowość
  hi hybrid Top No Wipe Galaxy Shine 5ml
  24,99 zł
 5. hi hybrid Top No Wipe Mat 5ml
  19,99 zł
 6. Top do hybrydy
  19,99 zł
Nazwa produktu
Pozycja

Lakier hybrydowy – baza i top to podstawa!

Piękny i trwały manicure zapewnia lakier hybrydowy. Baza i top po podstawa, która gwarantuje parę tygodni zachwytu stylizacją! Nie wiesz, jak je wybrać? Podpowiadamy – stawiaj na najlepsze! Baza pod lakier hybrydowy hi to Twój sposób na podkład pod hybrydę, który chroni płytkę paznokcia.  Baza pod lakier hybrydowy hi to kompleksowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Możesz kupić go osobno lub w zestawie startowym. Pamiętaj – bez niego ani rusz!

Top na lakier hybrydowy – i piękna stylizacja już gotowa!

Lakier hybrydowy, baza i top to wszystko, czego Ci potrzeba, by stworzyć stylizację godną prawdziwej królowej. Zachwycisz nią przyjaciół, znajomych i wybranka serca! Pamiętaj o podstawach, by manicure hybrydowy cieszył Cię długimi tygodniami. To przede wszystkim baza pod lakier hybrydowy. Top to kolejna i równie ważna sprawa!

Paznokcie hybrydowe bez topu mogą nie wytrzymać tempa Twojego życia. Jeśli chcesz, by lśniący kolor dobrze podkreślał Twój look – zabezpiecz wykonane na paznokciach dzieło właśnie przez top! Na lakier hybrydowy nakładasz go szybko. Równie prędko utwardzisz pod lampą. I gotowe! Paznokcie hybrydowe mogą razem z Tobą zdobywać świat! Pożegnają się z Twoimi paznokciami wtedy, kiedy Ty podejmiesz taką decyzję!

Top do lakieru hybrydowego hi to najlepsza opcja dla Twoich paznokci. Nasz top na paznokcie hybrydowe hi hybrid Top No Wipe nie wymaga przecierania odtłuszczaczem! To dla Ciebie oszczędność czasu i…kasy! Bo jedno i drugie możesz lepiej wykorzystać! ;)