Pilniki i polerki

3 produktów

To najważniejsze narzędzia, gdy tworzysz swój wyszukany manicure. Paznokcie hybrydowe nie mogą zostać odpowiednio zrobione bez tego sprzętu!

obrazek kategorii 1

Pilniki i polerki

3 produktów

To najważniejsze narzędzia, gdy tworzysz swój wyszukany manicure. Paznokcie hybrydowe nie mogą zostać odpowiednio zrobione bez tego sprzętu!

obrazek kategorii 1
Ładuję...
Nazwa produktu
Cena
  1. Hi Hybrid Blok polerski do paznokci
    3,99 zł
  2. hi hybrid pilnik prosty 100/100
    5,99 zł
  3. hi hybrid pilnik prosty 180/180
    5,99 zł
Nazwa produktu
Cena

Pilniki i polerki do paznokci – Twój niezbędnik przy tworzeniu manicure!

Gdy chcesz coś zmalować – najpierw wybierz pilniki i polerki do paznokci. Dzięki temu wiesz, że płytka zostanie odpowiednio przygotowana do przyjęcia na siebie mocy koloru lakieru hybrydowego hi hybrid!

Pilniki i polerki do paznokci – mamy tylko to, czego naprawdę potrzebujesz! ;)

Pilniki i polerki do paznokci muszą zostać dobrze dopasowane do potrzeb. Jeśli chcesz stworzyć swój pierwszy manicure hybrydowy – pilniki i polerki do paznokci znajdziesz w zestawie startowym hi hybrid. Możesz także kupić je osobno!

Pilniki do paznokci o gradacji 100 i 180 to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęścia i stworzenia paznokci hybrydowych! To pilniki do paznokci średnioziarniste – idealne do nadawania kształtu.  Poręczność, trwałość i bogactwo koloru to dodatkowe atuty, którymi przekonają Cię do siebie pilniki do paznokci hi hybrid!

Pilniki do paznokci – gradacja to ważna rzecz!

Na rynku występują różne pilniki do paznokci. Gradacja najbardziej uniwersalna to pilniki do paznokci 100/180. Właśnie takie znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki temu wiesz, że nie stracisz czasu na szukanie w gąszczu ofert – mamy to, czego potrzebujesz! A skoro tak… teraz możemy zerknąć na polerki do paznokci!

Tu również pierwsze skrzypce gra gradacja! Polerka do paznokci hi hybrid 180 to nic innego jak blok polerski do paznokci. Jest uniwersalny, poręczny i czterostronny. Do czego służy? Polerka do paznokci pozwala zmatowić płytkę, wygładzić ją i pozbawić nierówności. Jeśli chcesz dobrze zrobić paznokcie hybrydowe i długo cieszyć się trwałością manicure – sięgnij po polerki do paznokci i odpowiednio przygotuj płytkę. To proste!