Zestawy do paznokci

2 produktów
obrazek kategorii 1

Nazwa produktu
Cena
  1. -20%
    hi hybrid Zestaw prezentowy I
    39,99 zł 49,99 zł
  2. Nowość
    Hi hybrid zestaw startowy
    129,99 zł
Nazwa produktu
Cena

Zacznij przygodę już dziś z zestawem do hybryd hi hybrid!

Nie wiesz od czego zacząć? Co z czym i dlaczego? Wypróbuj zestaw startowy do manicure hybrydowego! hi hybrid skomponował dla Ciebie elementy niezbędne, by prawidłowo wykonać niezwykle trwały i barwny manicure hybrydowy. Kup zestaw startowy do manicure hybrydowego już dziś i ciesz się kolorową stylizacją hybrydową! Bądź zawsze na czasie i zawsze gotowa na niezwykłe przygody!

Nie wiesz jak zacząć? Zacznij z naszym zestawem do manicure hybrydowego!

W naszym zestawie do hybryd znajdziesz wszystko co potrzebne! Baza do paznokci, lakier hybrydowy 245 Classic Red, Top No Wipe, który nie wymaga przemywania, a także pilnik, blok polerski, aceton, nail cleaner oraz świetną lampę LED 10W od hi hybrid! I koniec – nic więcej nie potrzebujesz, by płynnie wejść do bajecznego świata barw manicure hybrydowego hi hybrid!

Zestaw startowy do manicure hybrydowego – prezent idealny!

Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Zestaw do wykonania hybryd hi hybrid to świetny pakiet, by rozpocząć przygodę z hybrydami! Spraw komuś niezwykłą niespodziankę i podaruj jeden z najbarwniejszych prezentów na rynku – zestaw startowy do manicure hybrydowego! Po nim nic już nie będzie tako samo! Świat nabierze kolorów, a aura zyska nowy, świeży wyraz!

Zaszalej z zestawem startowym do hybryd!

Nasz zestaw do idealny pretekst by spotkać się z kumpelą i wspólnie wyszykować na szałową imprezę! Nie ma skuteczniejszego sposobu na efekt wow w realu niż zjawiskowy manicure hybrydowy! Zaopatrzcie się zatem w zestaw do manicue hybrydowego hi hybrid i zmalujcie wspólnie coś wyjątkowego! Nasz zestaw do hybryd to świetna baza, ale również sposobność by poeksperymentować z koleżankami – tworzyć nowe stylizacje i bajeczne połączenia kolorystyczne. Działajcie razem!