Zestawy do paznokci

2 produktów

Nie wiesz od czego zacząć? Co z czym i dlaczego? Wypróbuj zestaw startowy do manicure hybrydowego! Hi Hybrid skomponował dla Ciebie elementy niezbędne, by prawidłowo wykonać niezwykle trwały i barwny manicure hybrydowy.

obrazek kategorii 1

Nazwa produktu
Cena
  1. Hi hybrid zestaw startowy
    Hi hybrid zestaw startowy
    139,99 zł
  2. Zestaw Unicorn 2020 hi hybrid
    Zestaw Unicorn hi hybrid
    49,99 zł
Nazwa produktu
Cena

Zacznij przygodę już dziś z zestawem do hybryd hi hybrid!

Kup zestaw startowy do manicure hybrydowego już dziś i ciesz się kolorową stylizacją hybrydową! Bądź zawsze na czasie i zawsze gotowa na niezwykłe przygody!

Nie wiesz jak zacząć? Zacznij z naszym zestawem do manicure hybrydowego!

W naszym zestawie do hybryd znajdziesz wszystko co potrzebne! Baza do paznokci, lakier hybrydowy 245 Classic Red, Top No Wipe, który nie wymaga przemywania, a także pilnik, blok polerski, aceton, nail cleaner oraz świetną lampę LED 10W od hi hybrid! I koniec – nic więcej nie potrzebujesz, by płynnie wejść do bajecznego świata barw manicure hybrydowego hi hybrid!

Zestaw startowy do manicure hybrydowego – prezent idealny!

Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Zestaw do wykonania hybryd hi hybrid to świetny pakiet, by rozpocząć przygodę z hybrydami! Spraw komuś niezwykłą niespodziankę i podaruj jeden z najbarwniejszych prezentów na rynku – zestaw startowy do manicure hybrydowego! Po nim nic już nie będzie tako samo! Świat nabierze kolorów, a aura zyska nowy, świeży wyraz!

Zaszalej z zestawem startowym do hybryd!

Nasz zestaw do idealny pretekst by spotkać się z kumpelą i wspólnie wyszykować na szałową imprezę! Nie ma skuteczniejszego sposobu na efekt wow w realu niż zjawiskowy manicure hybrydowy! Zaopatrzcie się zatem w zestaw do manicue hybrydowego hi hybrid i zmalujcie wspólnie coś wyjątkowego! Nasz zestaw do hybryd to świetna baza, ale również sposobność by poeksperymentować z koleżankami – tworzyć nowe stylizacje i bajeczne połączenia kolorystyczne. Działajcie razem!