Przygotowywanie płytki paznokcia

6 produktów
obrazek kategorii 1

Nazwa produktu
Cena
 1. Folia do zdejmowania lakieru hybrydowego 50 szt.
  12,99 zł
 2. Hi płatki bezpyłowe
  8,99 zł
 3. Multibrush Hi Hybrid pędzelek z sondą
  19,99 zł
 4. Patyczki drewniane 10 szt.
  4,99 zł
 5. Pilnik do paznokci prosty 100/100
  5,99 zł
 6. Pilnik do paznokci prosty 180/180
  5,99 zł
Nazwa produktu
Cena

Waciki bezpyłowe do manicure hybrydowego

Dobry wacik do manicure hybrydowego to podstawa udanego usunięcia hybrydy. Wchłania on aceton, który później ułatwia pożegnanie się ze starą warstwą lakieru hybrydowego po uprzednim spiłowaniu wierzchniej warstwy z topem. Waciki bezpyłowe pozwolą również na szybkie i skuteczne usunięcie warstwy dyspersyjnej powstałej po utwardzaniu bazy oraz kolorowego lakieru hybrydowego!

Folia do ściągania manicure hybrydowego

Sięgnij po folię do ściągania manicure marki hi hybrid. Nasącz wacik przytwierdzony do folii acetonem i pozostaw szczelnie owinięta folię wokół paznokcia na około 10-15 minut. Ten nieskomplikowany zabieg rozpuści stary lakier hybrydowy i umożliwi Ci szybkie naniesienie nowego – wymarzonego koloru hybrydy! Skorzystaj ze sprawdzonej folii do ściągania hybryd i ciesz się delikatnym procesem usunięcia manicure hybrydowego!

Najlepsze akcesoria w doskonałej cenie!

hi hybrid to nie tylko świetne kolorowe lakiery hybrydowe i lampy LED do ich utwardzania. To również świetne akcesoria, jak waciki bezpyłowe i folie do ściągania manicure hybrydowego. Acetony, pilniki, blok polerski, a nawet nail cleaner! Wszystkie te rzeczy w naturalny sposób wspomogą Cię przy tworzeniu bajecznie kolorowych stylizacji przy użyciu lakierów hybrydowych hi! Zaopatrz się zatem w waciki bezpyłowe i folie do ściągania hybryd!  

Usuwanie manicure hybrydowego – prostsze niż myślisz!

Z foliami do ściągania hybryd usuwanie lakieru staje się banalnie proste! Nasączasz, owijasz, czekasz 10-15 minut i gotowe! Możesz rozpocząć usuwanie zmiękczonego manicure hybrydowego szybko i przyjemnie. Zainwestuj w intuicyjne i proste rozwiązania, a zyskasz czas i komfort użytkowania manicure hybrydowego