Oliwki

Ładuję...
Nazwa produktu
Cena
 1. hi hybrid olejek regenerujący do skórek i paznokci 12ml
  14,99 zł
 2. hi hybrid serum żelowe do skórek i paznokci 12ml
  14,99 zł
 3. Hi Hybrid żelowa oliwka do skórek i paznokci
  9,99 zł
 4. hi hyrbid scrub do skórek i paznokci 12 ml
  14,99 zł
Nazwa produktu
Cena
<h2><strong>Nawilżające, żelowe oliwki do paznokci – przyjemność stosowania</strong></h2> <p>Oliwka do skórek i paznokci od <em>hi!</em> ma lekką, żelową formułę. To sprawia, że jest bardzo prosta w użyciu, a przy tym, nie pozostawia na skórze uczucia tłustego filmu. Tworzy brokatową zawiesinę, która nie jest widoczna po nałożeniu na skórę. Ma przyjemny, słodki zapach, który dodatkowo umila proces pielęgnacji paznokci.</p> <h2><strong>Oliwki do paznokci – dlaczego warto je używać?</strong></h2> <p>Oliwka świetnie nadaje się do wykończenia manicure. Może być używana codziennie, również przez dziewczyny, które nie wykonują hybryd. Jakie są najważniejsze benefity, które wynikają ze stosowania oliwki?</p> <ul> <li>Odżywione skórki, mniej podatne na zadzieranie i wysuszanie</li> <li>Przyspieszenie procesu regeneracji paznokci</li> <li>Przywrócenie równowagi słabym paznokciom</li> <li>Zmiękczenie i odżywienie skóry wokół paznokci</li> <li>Ogólna poprawa wyglądu paznokci oraz znajdującej się wokół nich skóry</li> </ul> <h2><strong>Nawilżające oliwki do paznokci – co mają w składzie?</strong></h2> <p>W składzie nawilżającej, żelowej oliwki do paznokci, znalazły się witaminy: E i C, wyciąg z balsamowca mirry oraz cenne oleje: jojoba, ze słodkich migdałów i z nasion słonecznika. Szczególnie ważne są oleje roślinne, które wykazują właściwości kondycjonujące. Skutecznie zmiękczają i wygładzają skórki oraz odpowiednio pielęgnują paznokcie – natłuszczają je i dają uczucie gładkości i miękkości.</p> <h2><strong>Kuracja oliwką do paznokci – uczta dla zmysłów!</strong></h2> <p>Stosowanie żelowej oliwki do skórek i paznokci, nie tylko pozytywnie wpływa na kondycje pazurków, ale też, jest wspaniałą ucztą dla zmysłów! Wszystko dzięki przyjemnej, żelowej formule produktu oraz kojącemu zapachowi. Zatem, kuracja taką oliwką, to kompleksowa pielęgnacja płytek paznokci i skórek, która jest czystą przyjemnością!&nbsp;</p>

Nawilżające, żelowe oliwki do paznokci – przyjemność stosowania

Oliwka do skórek i paznokci od hi! ma lekką, żelową formułę. To sprawia, że jest bardzo prosta w użyciu, a przy tym, nie pozostawia na skórze uczucia tłustego filmu. Tworzy brokatową zawiesinę, która nie jest widoczna po nałożeniu na skórę. Ma przyjemny, słodki zapach, który dodatkowo umila proces pielęgnacji paznokci.

Oliwki do paznokci – dlaczego warto je używać?

Oliwka świetnie nadaje się do wykończenia manicure. Może być używana codziennie, również przez dziewczyny, które nie wykonują hybryd. Jakie są najważniejsze benefity, które wynikają ze stosowania oliwki?

 • Odżywione skórki, mniej podatne na zadzieranie i wysuszanie
 • Przyspieszenie procesu regeneracji paznokci
 • Przywrócenie równowagi słabym paznokciom
 • Zmiękczenie i odżywienie skóry wokół paznokci
 • Ogólna poprawa wyglądu paznokci oraz znajdującej się wokół nich skóry

Nawilżające oliwki do paznokci – co mają w składzie?

W składzie nawilżającej, żelowej oliwki do paznokci, znalazły się witaminy: E i C, wyciąg z balsamowca mirry oraz cenne oleje: jojoba, ze słodkich migdałów i z nasion słonecznika. Szczególnie ważne są oleje roślinne, które wykazują właściwości kondycjonujące. Skutecznie zmiękczają i wygładzają skórki oraz odpowiednio pielęgnują paznokcie – natłuszczają je i dają uczucie gładkości i miękkości.

Kuracja oliwką do paznokci – uczta dla zmysłów!

Stosowanie żelowej oliwki do skórek i paznokci, nie tylko pozytywnie wpływa na kondycje pazurków, ale też, jest wspaniałą ucztą dla zmysłów! Wszystko dzięki przyjemnej, żelowej formule produktu oraz kojącemu zapachowi. Zatem, kuracja taką oliwką, to kompleksowa pielęgnacja płytek paznokci i skórek, która jest czystą przyjemnością!